Prázdny
Prázdny
Vážení  hosté
budeme rádi, když si nás vyberete pro Vaši svatební, rodinnou, firemní či jakoukoli jinou hostinu. Budeme se snažit, aby jste u nás byli maximálně spokojeni.

Restaurace Slovácká hospoda (nekuřácká)
_____

Doporučená kapacita restaurace je do 60 osob v případě, že budete chtít tancovat. Bez hudby 80 osob. Restaurace má klimatizaci. Na akce pořádané v naší restauraci nebo salónku, je povolena vlastní donáška ovoce, cukroví, koláčů a dortů. Po domluvě také možná donáška vlastní slivovice a vína.

POSEZENÍ VENKU
A ZAHRADA

_____

V teplých měsících jistě oceníte posezení venku na zahrádce se zastřešenou pergolou, jak pro hosty, tak pro muzikanty, tanečním parketem (nezastřešený), jezírkem s vodopádem, dětským hřištěm a  pískovištěm. Kapacita zahrady 80 míst.

Myslivecký salónek
(kuřácký)

_____

Salónek je zařízen v mysliveckém stylu, má krb, tv, kvalitní odvětrávání a doporučenou kapacitu 25 míst. Vhodný pro menší oslavy, či firemní akce. Dle zájmu můžeme zapůjčit projektor . Také můžete využít zahradu, se zastřešenou pergolou pro hosty  i muzikanty. Nachází se zde také taneční parket.

Prázdny

CENY


Restaurace:


Za pronájem prostor hlavního sálu a zahrady účtujeme 10 000 Kč. Cena se odvíjí od počtu osob. Při akcích, trvajících déle než je otevírací doba, si za každou započatou hodinu účtujeme 500,- Kč. Akci možno prodloužit maximálně do 2.hodiny ranní (2:00). Děkujeme za pochopení.


Salónek:


Pronájem salóku je 3
 000 Kč. Po 24.00 hod se účtuje každá započatá hodina 300 Kč.

Zahrada:

Pronájem zahrady je 3 000 Kč. Při akcích, trvajících déle než je otevírací doba, si každou započatou hodinu účtujeme 500,- Kč. Akci možno prodloužit maxinálne do 2 hodiny ranní.r

 

 


Doplňující služby:


Běžnou výzdobu slavnostních tabulí (ubrusy, papírové ubrousky) poskytujeme zdarma. Možno objednat živé květiny, hudbu, ohňostroj, dort - cena dle dohody. Menu Vám rádi připravíme dle Vašeho přání.

 SVATBY, SVATEBNÍ HOSTINY 

Pokud hledáte romantické místo pro uspořádání svatební hostiny a svatebního veselí, neváhejte. S pořádání svateb a svatebních oslav máme bohaté zkušenosti. Penzion u Holuba je nedaleko Uherského Brodu, cesta ze svatby v Uherském Brodě k nám zabere minutku pohodlné cesty. Na klíč po dohodě Vám sestavíme svatební menu a průběh svatební oslavy. V průběhu svatby můžete využívat všech služeb penzionu.  Při svatebním veselí a hodování se u nás budete cítít jako doma.

Posezení venku

POŘÁDÁNÍ SOUKROMÝCH OSLAV  

Chcete uspořádat soukromou nebo rodinnou oslavu, párty? Domluvte se na uspořádání oslavy. K dispozici je vám celý objekt Penzionu u Holuba, restaurace Slovácká Hospoda, vnitřní i venkovní posezení, bar, vinotéka. Nacházíme se v obci Hradčovice, nedaleko Uherského Brodu.

 ŠKOLENÍ A OSLAVY PRO FIREMNÍ KLIENTELU  

Hledáte místo pro uspořádání oslavy pro Vaší firemní klientelu, nebo Vaše zaměstnance. Budeme rádi pokud si vyberete náš Penzion U Holuba. Penzion leží v obci Hradčovice, na dosah Uherského Brodu. Uherský Brod je cca 4km vzdálen od našeho penzionu. V penzionu můžete posedět, popít a pojíst a samozřejmě využít i ubytování v našich stylových apartmánech.

Penzion s restaurací (Hradčovice, Uherský Brod) je vhodný i pro větší skupiny, útulného místa a vřelé obsluhy je tu pro každého dostatek. Doporučená kapacita restaurace je do 80 osob. Možnost zapůjčení projektoru. Doporučená kapacita salónku je do 25 osob.

Cena pronájmu salónku, hlavního sálu, zahrady se pohybuje v rozmezí 2 000 - 5 000 Kč.

Při akcích, trvajících déle než je otevírací doba, si za každou započatou hodinu účtujeme 500,- Kč. Akci možno prodloužit maximálně do 2.hodiny ranní (2:00). Děkujeme za pochopení.