O HOSPODĚ

vzor2

Vznik naší hospody se datuje již od roku 1416. Byla zde první pálenice slivovice a borovičky, vyráběly se brandy a likéry. Pálenici vlastnil Antonín Holub a syn, který alkohol vyvážel na císařský dvůr a dokonce, až do Velké Británie. Máme rádi historii, tradice, jsme pyšní na náš kraj, a právě proto jsme se snažili vrátit k podstatě Slováckého ducha a přinést Vám minimálně ukázku folklóru do naší Slovácké hospody, co se interiéru týče.

restaurace

Stylová folklorní hospoda

Ideální místo pro Vaši svatbu, oslavu, firemní akci...

penzion

Penzion u Holuba

Součástí hospody je také zrekonstruovaný penzion s 10ti mezonetovými apartmány. Stylové ubytování s rodinnou atmosférou v Bílých Karpatech.

salon

Myslivecký salónek

Plánujete firemní akci? Myslivecký salonek je ideální volbou. Uvolněnou a přátelskou atmosféru bude doplňovat krb a příjemná obsluha.

zahrada

Zahrada

V teplých měsících jistě oceníte posezení venku na zahrádce se zastřešenou pergolou, tanečním parketem, jezírkem s vodopádem, dětským hřištěm a pískovištěm.

V měsících od listopadu do dubna si neúčtujeme nájem prostor na svatbách, oslavách, firemních večírcích...

Kuchyň je otevřena pouze pro svatby, oslavy, křtiny a nahlášené akce 20 osob+.

CO NAJDETE V NAŠEM OKOLÍ

vzor2

Penzion u Holuba leží v oblasti Bílé Karpaty, jež se rozkládají na území Hodonínska, Uherskohradišťska a Zlínska, se mají čím chlubit. Najdete tu unikátní přírodu, malebnou krajinu, množství památek a dochovaných lidových obyčejů, spoustu možností pro strávení letní i zimní dovolené. Každý den můžete prožít úplně jinak. Zkuste výlety po okolí pěšky či na kole.

BOJKOVICE

cca 25km 

Malé město ležící východně od Uherského Brodu v blízkosti hranice se Slovenskem v podhůří Bílých Karpat. Rozkládá se v údolí řeky Olšavy u jejího soutoku s řekou Koménkou. Okolní terén je kopcovitý a poměrně hustě zalesněný. Nad městem stojí na kamenném ostrohu jeho hlavní dominanta -zámek Nový Světlov. V prostorách zámku se nachází expozice muzea a součástí zámeckého areálu je také zámecký park z první poloviny 19. století. Přímo ve městě si ještě můžete prohlédnout kostel sv. Vavřince s barokními varhanami, Hraběcí hrobku a Tetaurky - šestiboké kaple pocházející z 2. poloviny 16. století.

CYKLOTRASY UHERSKOBRODSKA A UHERSKOHRADIŠSKA

Malebná příroda, zajímavosti jednotlivých obcí a měst, to vše čeká na ty, kteří se rozhodnou poznat okolí Uherského Brodu na kole. Na Uherskobrodsku v průběhu letošního roku vznikne několik nových cyklostezek, z nichž „Šumická" je první, po které se mohou nadšenci cyklistiky již projet. O dalších nově vzniklých cyklostezkách Vás budeme na našich stránkách aktuálně informovat.

ZÁMEK BUCHLOVICE

cca 20km 

Stavba vrcholného baroka ve stylu italské vily, vznikla na přelomu 17. a 18. století a je skutečným skvostem moravské architektury. Buchlovský zámek je ukázkou barokního díla, na kterém se podílely všechny obory - architektura, sochařství, malířství, umělecká řemesla, zahradní i vodní umění. Na italskou terasovitou zahradu, do které lze vstoupit z přízemí zámku, navazuje anglický park s řadou vzácných exotických stromů a keřů. V zámeckých sklenících se pěstuje na 1200 druhů a odrůd fuksií, které si můžete každoročně prohlédnout při unikátních výstavách od začátku června do září. Zámecká Galerie vín láká zákazníky na možnost ochutnávky i nákupu.

ARCHEOSKANZEN MODRÁ

cca 15km 

Velkomoravské opevněné sídliště v Modré se nachází v lokalitě původního velkomoravského osídlení a představuje podobu slovanského sídliště z doby Velké Moravy. Na palisádové opevnění se vstupní branou a strážními věžemi navazují části sídliště - hospodářská a mocenská. Stranou stojí církevní areál se základy kostela a jeho novou rekonstrukcí. V archeoskanzenu uvidíte i ukázky z každodenního života našich předků.

ZOO ZLÍN

cca 35km 

Areál zoologické zahrady Zlín se nachází v historickém lešenském parku, ve kterém roste více než 1 140 druhů dřevin a okrasných bylin. Zvířata jsou v zahradě rozmístěny podle jednotlivých kontinentů a žijí ve společných přírodních expozicích, které napodobují jejich původní domovinu. Dávnou civilizaci Mayů i s faunou a flórou Yucatánského poloostrova naleznete v tropické hale Yucatan, která patří k dominantám zahrady. Okouzlující atmosféru areálu doplňuje zámek Lešná s unikátní dřevořezbářskou výzdobou interiérů a rozsáhlými sbírkami orientálních předmětů. Zoologická zahrada Zlín i s přilehlou oborou je hodně rozsáhlá a v areálu najdete několik restaurací, dětský koutek s domácími zvířaty, projížďky na koních a okružní jízdy zoovláčkem.

MUZEUM TUPESKÉ KERAMIKY

cca 21km

Muzeum Tupeské keramiky se nachází v objektu, který v minulosti sloužil k výrobě keramiky a je situován v centru obce Tupesy. Jeho součástí je dobová expozice, obydlí hrnčíře a vypovídá o způsobu jeho práce a životě na přelomu 19. a 20. století. Na něj navazuje objekt nové expozice zachycující historii a technologii výroby majolikové keramiky v Tupesích. Přes dvůr je umístěna současná výroba Keramiky a vzorková prodejna keramiky.

GOLF CLUB UHERSKÉ HRADIŠTĚ

cca 16km

Pokud navštívíte golfové hřiště JEZERA v Ostrožské Nové Vsi, můžete už podle názvu očekávat hřiště s vodními překážkami.
Hřiště leží na rovině s krásnou vyhlídkou na nedaleký hrad Buchlov. Devítijamkové hřiště je čerstvě znormováno v červenci 2009.
A věřím, že každý z Vás si odnese ze hry krásný požitek.

AQUAPARK UHERSKÉ HRADIŠTĚ

cca 12km

Aquapark Uherské Hradiště nabízí příjemnou relaxaci i bohaté sportovní vyžití v nově vybudovaném areálu. Návštěvník zde nalezne zónu pro kondiční plavání, zónu pro zábavu a wellness zónu pro relaxaci. Pro letní sezónu je samozřejmostí i venkovní koupaliště. Přijďte a užijte si spoustu zábavy v našem aquaparku.